Попуст!
-48%

Јагоди цца. 450гр

77 ден 149 ден

Земја на потекло: Грција

Има на залиха

Категорија:
Шифра: FRE00167

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јагоди цца. 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *