Јајца табла 30 јајца M

179,00 ден

Рефус табла со 30 бели јајца

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31828

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Veze Везе Шари Арбен и др

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јајца табла 30 јајца M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *