Јајца табла 20 јајца L

149 ден

Рефус табла со 30 јајца од Супер Јајце.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20448

Опис

Рефус табла со 30 јајца од Супер Јајце.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јајца табла 20 јајца L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *