Jim Beam Black Виски 700мл

1.345 ден

Jim Beam Black Viski 700ml

Категорија:
Шифра: BBL10163

Опис

Алкохол (alc/vol): 43%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jim Beam Black Виски 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *