Јого Тост кашкавал 500гр

500 g
140,00 ден

Јого тост кашкавал во пакување од половина килограм

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100785

Опис

Јогомеркур е компанија со повеќе од 20 години постоење на македонскиот пазар. Од самото формирање во 1990 година се занимаваме со промет на млечни производи.

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јого Тост кашкавал 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *