Johnnie Walker Виски 700мл

995 ден

Johnnie Walker Viski 700ml

Категорија:
Шифра: BBL20051

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnnie Walker Виски 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *