Johnnie Walker Gold Label Виски 700мл

3.599 ден

Johnnie Walker Gold Label Viski 700ml

Категорија:
Шифра: BBL10167

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnnie Walker Gold Label Виски 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *