Johnnie Walker Виски 1л

1.385,00 ден

Џони Вокер виски – Red Label

Категорија:
Шифра: ZMA12446

Опис

Џони Вокер виски – Red Label

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnnie Walker Виски 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *