Johnnie Walker Red Label Шкотско виски 40% 500мл

745,00 ден

Џони Вокер виски – Red Label

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA19958

Опис

Џони Вокер виски – Red Label

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnnie Walker Red Label Шкотско виски 40% 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *