Јојо Чоколадо со ориз 80гр

80 g
25,00 ден

Swisslion YoYo чоколадо со ориз.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34443

Опис

Swisslion YoYo чоколадо со ориз.

Дополнителни информации

Тежина 80 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јојо Чоколадо со ориз 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *