Јухор Чајна кобасица 300гр

300 g
201,00 ден

Yuhor чаен колбас 300 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30368

Опис

Yuhor чаен колбас 300 грама.

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Suppliers za lot expiry

Kolid S Колид С Тим

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јухор Чајна кобасица 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *