Јухор Грав со колбас 400гр

400 g
99,00 ден

Yuhor грав со кобасица во конзерва од 400 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100788

Опис

Yuhor грав со кобасица во конзерва од 400 грама.

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јухор Грав со колбас 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *