Јухор Грав со сланина 400гр

400 g
103,00 ден

Yuhor грав со сланина во конзерва од 400 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100789

Опис

Yuhor грав со сланина во конзерва од 400 грама.

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јухор Грав со сланина 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *