Јухор Гулаш говедски 300гр

300 g
120,00 ден

Yuhor говедски гулаш во конзерва од 300 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100790

Опис

Yuhor говедски гулаш во конзерва од 300 грама.

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јухор Гулаш говедски 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *