Kahlua Ликер 0.7л

895,00 ден

Калуа ликер од кафе на база на рум од 0,7 литри.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100839

Опис

Алкохол (alc/vol): 20%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kahlua Ликер 0.7л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *