Каменица Пиво 0,5л

37,00 ден

Kamenitza пиво. НЕПОВРАТНА стаклена амбалажа

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA10456

Опис

Kamenitza пиво. НЕПОВРАТНА стаклена амбалажа

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Каменица Пиво 0,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *