Carnex Грашок со фаширана шницла 400гр

400 g
109,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21594

Опис

Просечна енергетска вредност и количество на хранливи материи во 100g производи
Масти 6.4g
Протеини 7.3g
Јаглехидрати 4.9g
Енергетска вредност 105.8kcal / 441.9kJ

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Kola КОЛА ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carnex Грашок со фаширана шницла 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *