Карнекс Пилино Пилешка паштета 100гр

100 g
30,00 ден

Cernex Pilino пилешка паштета во конзерва

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: 31101541

Опис

Cernex Pilino пилешка паштета во конзерва

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Карнекс Пилино Пилешка паштета 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *