Попуст!
-10%

Картал Шардоне Бело вино 750мл

269,00 ден 299,00 ден

Картал Бело вино од сортата Chardonnay

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: KAL10002

Опис

Картал Бело вино од сортата Chardonnay

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Kartal Картал вино дооел Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.