Картал Каберне Совињон Црвено вино 750мл

295,00 ден

Картал Црвено вино од сортата Cabarnet Souvignon

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: KAL10004

Опис

Картал Црвено вино од сортата Cabarnet Souvignon

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.