Картал Ризлинг Бело вино 5л

775,00 ден

Kartal Winery Бело вино од сортата ризлинг во пакување од 5 литри (Bag-in-box)

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: KAL100009

Опис

Kartal Winery Бело вино од сортата ризлинг во пакување од 5 литри (Bag-in-box)

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.