Попуст!
-30%

Картал Ризлинг Бело вино 750мл

206,00 ден 295,00 ден

Картал бело вино од сортата Riesling

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: KAL10001

Опис

Картал бело вино од сортата Riesling

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.