Картал Вранец Црвено вино 5л

775,00 ден

Kartal Winery Црвено вино од сортата вранец во пакување од 5 литри (Bag-in-box)

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: KAL100008

Опис

Kartal Winery Црвено вино од сортата вранец во пакување од 5 литри (Bag-in-box)

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.