Попуст!
-30%

Картал Вранец Црвено вино 750мл

206,00 ден 295,00 ден

Картал Црвено вино од сортата Vranec

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: KAL10003

Опис

Картал Црвено вино од сортата Vranec

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.