Кибела Црвена леќа 400гр

400 g
59,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36206

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Ceza Чеза Комерц доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кибела Црвена леќа 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *