Кибела Демерара кафеав шеќер 400гр

400 g
48 ден

Kibela кафеав шеќер Demerara

Има на залиха

Категорија:
Шифра: 31100358

Опис

Kibela кафеав шеќер Demerara

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кибела Демерара кафеав шеќер 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *