Кибела Гриз 200гр

200 g
25,00 ден

Има на залиха

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кибела Гриз 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *