Кибела Кокосово брашно 100гр (Без глутен)

100 g
19,00 ден

Kibela брашно од кокос во пакување од 100 грама.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28202

Опис

Kibela брашно од кокос во пакување од 100 грама.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кибела Кокосово брашно 100гр (Без глутен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *