Кибела Ориз 450гр

450 g
49,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30112

Дополнителни информации

Тежина 450 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кибела Ориз 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *