Кибела Палента 450гр

450 g
27,00 ден

Кибела Полента

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30109

Опис

Кибела Полента

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кибела Палента 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *