Кибела Сув ѓумбир 40гр

40 g
39,00 ден

Кибела сушен ѓумбир

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA34941

Опис

Кибела сушен ѓумбир

Дополнителни информации

Тежина 40 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кибела Сув ѓумбир 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *