Кикинда Наменско брашно Т-400 1кг

1 kg
35,00 ден

Наменско пченично брашно Тип 400 во пакување од 1 килограм.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33038

Опис

Наменско пченично брашно Тип 400 во пакување од 1 килограм.

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кикинда Наменско брашно Т-400 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *