Kimbo Aroma Italiano Мелено еспресо кафе 250гр

249,00 ден 199,00 ден

Product price
Additional options total:
Order total:

Кимбо арома италиано е мелено еспресо, мешавина од внимателно одбрани сорти, средно-лесно испечено, со лесни лути ноти. Идеално за оние кои сакаат деликатен вкус и интензивна арома.

Шифра: KMB10180 Категории: ,
Прикажи ги сите резултати