Kimbo Dolce Gusto Armonia 100% Arabica капсули за кафе 16/1

112 g
299,00 ден

Kimbo Armonia 100% Арабика капусли компатибилни за Dolce Gusto системот на кафемати. Полн вкус на 100% абарика со потекло од јужна и централна Амрика, се карактеризира со нежна арома, нота на бадем и вкус кој останува во устата. Пакување 16 капсули x 7 грама

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: KMB14549

Дополнителни информации

Тежина 112 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kimbo Dolce Gusto Armonia 100% Arabica капсули за кафе 16/1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *