Kimbo Dolce Gusto Napoli капсули за кафе 16/1

112 g
299 ден

Кimbo Napoli – капусли компатибилни за DOLCE GUSTO системот на кафемати. Перфектно балансиран бленд од Арабика и Робуста за совршена шоља на еспресо, се карактеризира со полна крема во целата доза, нота на сушени плодови и силна арома. Пакување 16 капсули x 7 грама

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: KMB14547

Дополнителни информации

Тежина 112 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kimbo Dolce Gusto Napoli капсули за кафе 16/1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *