Попуст!
-28%

Кимбо Espresso 100% Arabica Еспресо капсули 18 капсули

199,00 ден 279,00 ден

Kimbo Espresso Italiano еспресо капсули 100% арабика 18/1

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: KMB11056

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кимбо Espresso 100% Arabica Еспресо капсули 18 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *