Европа Кинг Рум плочки 400гр

500 g
99 ден

Европа King рум штангли во пакет пакување од 500 грама.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13085

Опис

Фондан производ прелиен со чоколада

Пакување: 400 г.

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Кинг Рум плочки 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *