Европа Кинг Рум плочки 400гр

500 g
99,00 ден

Европа King рум штангли во пакет пакување од 500 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13085

Опис

Фондан производ прелиен со чоколада

Пакување: 400 г.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Mako Мако Маркет

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Кинг Рум плочки 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *