Кирка Чај Камилица 20гр

20 g
20,00 ден

Kirka чај од камилица во 20 филтер кеси.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: 31100902

Опис

Состојки:
Камилица цвет – Chamomillae Flos

Подготовка:
1. 1 филтер кеса прелијте со 2 дл врела вода.
2. Садот се покрива и се остава да отстои 5 минути.
3. Извадете ја кесичката и засладете колку што е потребно.

Пакување:
20 филтер кесички по 1 g

Дополнителни информации

Тежина 20 g
Suppliers za lot expiry

Kolid S Колид С Тим

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кирка Чај Камилица 20гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *