Кирка Чај Мајкина душица 20гр

20 g
20,00 ден

Kirka чај од мајкина душичка во 20 филтер кеси.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: 31100903

Опис

Состојки:
Цвет и лист од мајкина душица – Thymus serpillum

Подготовка:
1. 1 филтер кеса прелијте со 2 дл врела вода.
2. Садот се покрива и се остава да отстои 5 минути.
3. Извадете ја кесичката и засладете колку што е потребно.

Пакување:
20 филтер кесички по 1 g

Дополнителни информации

Тежина 20 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кирка Чај Мајкина душица 20гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *