Кирка Чај Нане 20гр

20 g
20,00 ден

Kirka чај од нане во 20 филтер кеси.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: 31100904

Опис

Состојки:
Лист од питомо нане – Menthae piperitae folium

Подготовка:
1. 1 филтер кеса прелијте со 2 дл врела вода.
2. Садот се покрива и се остава да отстои 5 минути.
3. Извадете ја кесичката и засладете колку што е потребно.

Пакување:
20 филтер кесички по 1 g

Дополнителни информации

Тежина 20 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кирка Чај Нане 20гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *