Књаз Милош Газирана вода 1.75л

31,00 ден (на пакет x6)

Knjaz Milos минерална газирана вода во шише од 1,5 литри.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21596

Опис

Knjaz Milos минерална газирана вода во шише од 1,5 литри.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Prilepska Прилепска пиварница АД Прилеп

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Књаз Милош Газирана вода 1.75л

  1. Risto

    Odlicna

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *