Књаз Милош Газирана вода 1.75л

31 ден

Knjaz Milos минерална газирана вода во шише од 1,5 литри.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21596

Опис

Knjaz Milos минерална газирана вода во шише од 1,5 литри.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Књаз Милош Газирана вода 1.75л

  1. Risto

    Odlicna

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *