Кока кола 2л

79,00 ден

Coca-Cola 2 литри.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15475

Опис

Пиј Coca-Cola кога и да сакаш. Едноставно уживање кое секој момент од денот го прави специјален.
Со друштвото, со семејството или на прв состанок, нурни во светот на Coca-Cola и доживеј го нејзиниот уникатен вкус.

Нутритивни вредности:
На 100 ml % дневна вредност*
Енергија 180kJ 42kcal
Масти 0g
Од кои заситени масти 0g
Јанглени хидрати 10,6g
Од који шеќери 10,6g
Протеини 0g
сол 0g
СОСТОЈКИ
Состојки: вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја: Е150д, регулатор на киселост: Е 338, природни ароми (вклучувајќи и кофеин).

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Pivara Пивара Скопје АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кока кола 2л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *