Coca-Cola Energy енергетски пијалок 250мл

79,00 ден

Нема на залиха

Енергетски освежителен безалкохолен пијалак со кофеин, Б витамини и екстракт од гуарана. Состојки: вода, шеќер, јаглероден диоксид, декстроза, боја: E 150d, киселина: фосфорна киселина, кофеин (0,03%), конзерванси: E 211 и Е 202, природни ароми, витамини: ниацин (Б3) и Б6, екстракт од гуарана (0,001%). Конзумирајте умерено. Висока содржина на кофеин. Не се препорачува за деца или бремени жени и доилки. По овластување на The Coca-Cola Company. Увозник за МК: Пивара Скопје АД

Шифра: SKP18552 Категорија:
Прикажи ги сите резултати