Кока Кола Зеро 2л

79,00 ден

Coca-Cola Zero 2 литри.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28364

Опис

Пиј Coca-Cola кога и да сакаш. Едноставно уживање кое секој момент од денот го прави специјален.
Со друштвото, со семејството или на прв состанок, нурни во светот на Coca-Cola и доживеј го нејзиниот уникатен вкус.

Нутритивни вредности:
На 100 ml % дневна вредност*
Енергија 0.9kJ 0.2kcal
Масти 0g
Од кои заситени масти 0g
Јанглени хидрати 0g
Од који шеќери 0g
Протеини 0g
сол 0.02g
СОСТОЈКИ
Состојки: вода, јаглероден диоксид, боја: E 150d, засладувачи: E 952, E 950, E 951, регулатори на киселост: E 338, E 331, природни ароми (вклучувајќи кофеин).

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Pivara Пивара Скопје АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кока Кола Зеро 2л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *