Коко Макс Пченични снегулки со вкус на чоколадо 250гр

250 g
55,00 ден

Swisslion Agroplod Coco Max снегулки од пченица со 8 витамини и железо и вкус на чоколадо.

Нема на залиха

Опис

Нутритивни информации:
Свислион Агроплод – Коко макс
порции: 1.0 = 100g

Калории 377 Натриум 0 mg
Вкупно масти 3 g Kалиум 0 mg
Заситените 0 g Јаглехидрати Вкупно 81 g
Полинезаситени 0 g Диететски влакна 3 g
Мононезаситени 0 g Шеќери 16 g
Транс 0 G протеин 5 g
Холестерол 0 mg
Витамин А 0% калциум 0%
Витамин C 51% Железо 12%
* Дневните потреби се базирани на 2000 калории на ден. Вашата дневна вредност може да биде поголема или помала во зависност од Вашите дневни потреби.

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Коко Макс Пченични снегулки со вкус на чоколадо 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *