Кокта 500мл

33,00 ден

Cockta 0,5 литри.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36603

Опис

Нутритивни информации:
Cockta – газиран пијалок
порции: 1.0 = 250 ml

Калории 110 Натриум 20 mg
Вкупно масти 0 g калиум 0 mg
Заситените 0 g Јаглехидрати Вкупно 28 g
Полинезаситените 0 g диетални влакна 0 гр
Мононезаситени 0 g Шеќери 25 g
Транс 0 g Протеини 0 g
Холестерол 0 mg
Витамин А 0% калциум 0%
Витамин Ц 0% Железо 0%
* Дневните потреби се базирани на 2000 калории на ден. Вашата дневна вредност може да биде поголема или помала во зависност од Вашите дневни потреби.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кокта 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *