Kolynos Super White Паста за заби 50мл

55,00 ден

Колинос Супер вајт паста за заби.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16094

Опис

Колинос Супер вајт паста за заби.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolynos Super White Паста за заби 50мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *