Kolynos Super White Паста за заби 75мл

69,00 ден

Колинос Супер вајт паста за заби.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16095

Опис

Колинос Супер вајт паста за заби.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

AVT АВТ Интернатионал доо Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolynos Super White Паста за заби 75мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *