Компир со зачини кгр

150 ден по килограм

Состојки: компир, сончогледово масло, буковец, мешани зачини, сол, бибер. Алергени: целер.

Категорија: ,
Шифра: LLG10164

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Компир со зачини кгр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *