Корн Пченкарно брашно 500гр

500 g
59,00 ден

Митросрем Corn Product пченкарно брашно

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25916

Опис

Митросрем Corn Product пченкарно брашно

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Grand Гранд Експорт

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Корн Пченкарно брашно 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *